Restaurace Eatology

  1. Domů
  2. Reference
  3. Restaurace Eatology

Výdejna:

Úkolem bylo rozptýlit strávníky v rámci odbytového prostoru, tak, aby nevznikaly fronty, což se podařilo díky výdejním úsekům dle typu úprav pokrmů.

Varné technologie výrobce Berner jsou zabudovány do kompaktních desek, instalovány byly indukční sporáky, grilovací desky, vařič těstovin, indukční woky a vodní lázně.

V zápultí jsou konvektomaty výrobce Rational modely SCC , sestava fritéz a udržovacích van na hranolky výrobce Ambach.

V přípravně pizzy dominuje dvoupatrová pizzapec OEM, cukroví se peče v konvektomatech Retigo.

Výdejní moduly jsou osazeny chladícími zásuvkami, podestavby skýtají dostatečný úložný prostor.

Bar:

Nápojové chladící stoly, výrobník ledové drti a kostkového ledu Brema, zákusková a mrazící vitrína Azurra od výrobce FB de Ranieri. Sklo a šálky jsou myty v mycím stroji Winterhalter.

Kuchyně:

V kuchyni bylo provozovatelem zčásti využito stávající zařízení, doplněny byly sklopné pánve výrobce Olis a konvektomaty Rational - modely SCC. Samozřejmostí byla dodávka nerezového neutrálního nábytku na míru.

Umývárna stolního nádobí:

Exkluzivní řešení odběru táců sběrným pásem Validex, prstový tunelový mycí stroj Winterhalter MTF 4 ENERGY s kapacitou až 4100 talířů za hodinu a sestava průchozího mycího stroje Winterhalter PT-M pro mytí skla, a mycí stroj UC-M pro mytí příborů zajišťuje bezproblémové odbavení strávníků a rychlé umytí použitého nádobí.

Umývárna provozního nádobí:

Velkokapacitní mycí stroj na provozní nádobí Winterhalter UF XL a sestava nerezového nábytku a regály v provedení dural + polyethylen.

Součástí realizace byla i instalace chladících a mrazících boxů, které jsou napojený na sdruženou chladící jednotku v suterénu


Velkokuchyně
Restaurace Eatology

Fotogalerie z realizace

Zpět na přehled referencí