Akční nabídka

Pozvánka na veletrh DANUBIUS GASTRO 2020/ 23.1.-26.1.2020

Vážení obchodní partneři, 

srdečně Vás tímto zveme na naši expozici na mezinárodním veletrhu gastronomie v Bratislavě, kterou najdete v hale A - stánek 306

Můžete se těšit na profesionální přístrojové vybavení od špičkových výrobců, speciální cenové nabídky ale taky na prezentaci přípravy pizzy mistrem Antoniem.

Více Informací zde


Akční slevy pastérů Promag a Cattabrigaprávě nyní je ta nejvhodnější doba pro nákup výrobníků zmrzliny a pastérů! Ve spolupráci s výrobcem Ice Team, jsme pro Vás připravili akční slevu všech typů špičkových pastérů a výrobníků zmrzliny PROMAG a CATTABRIGA. Tato mimořádná cenová nabídka platí na objednávky podané do konce měsíce května 2019. Pasterizátory zmrzliny EASY MIX je elektronicky řízený stroj vybaven 3-mi automatickými programy na pasterizaci........

 


Akční slevy výrobníků zmrzliny Promag a Cattabriga


 

Se stroji PROMAG A CATTABRIGA jste se mohli seznámit na veletrhu Sigep 2019 v Rimini  nebo v Bratislavě na stánku naší firmy  GOZ GASTRO s.r.o.  

Elektronicky řízený výrobník zmrzliny Stargel PRO spolehlivý a jednoduchý při každodenní výrobě a nyní navíc v akční nabídce!

pro více akčních nabídek vstupte zde


Výběr referencí

Kavárna Campiello, Milovice

Kompletní dodávka baru FB DeRanieri model DOTTO

Více referencí...


Jazykové verze

  • Čeština

Které spektrum produktů vás nejvíce zajímá?

71.4 % (484×)

22.0 % (149×)

6.6 % (45×)

Počet hlasování 678